Jak dostać wizę?

Jeżeli chcesz wybrać się do Stanów, musisz mieć wizę. Jak ją dostać? Aby otrzymać wizę, trzeba zgłosić się do najbliższej ambasady. Tam czeka Cię rozmowa z konsulem. Jednak musisz przygotować się na to, ze niekoniecznie otrzymasz pozwolenie na wizę.

Jak zatem rozmawiać, aby otrzymać wizę i móc polecieć do USA? Jeżeli wybierasz się tam jako turysta, masz dużą sznasę dostać wizę. Jednak musisz przekonać rozmówcę o tym, że w takim właśnie charakterze chcesz się tam udać.

Nie zapomnij też o przygotowaniu odpowiednich dokumentów. Jeżeli masz zaproszenie do USA do danej firmy – musisz je przedstawić. Jeśli i tak spotkasz się z decycją odmowną, wówczas firma, która Cię zaprazała, ma prawo dowiedzieć się, z jakich względów Ci odmówiono przyznania wizy.

Jeżeli masz jakieś dokumenty, które świadczą o tym, że masz w Polsce zobowiązania, także zabierz je ze sobą. To będzie przemawiało na korzyść tego, że do Stanów udajesz się wyłącznie w celach turystycznych. Zabierz więc ze sobą akt własności posiadania domu czy ziemi w Polsce, dokumanty świadczące o tym, ze jesteś studentem czy ze dostałeś się właśnie an studia i rozpoczniesz je w kraju, a więc wrócisz tu.

hastagi na stronie:

#wizy do usa 2011 #wizy do usa 2012 #wiza do usa 2011 #jak dostac wize #ile kosztuje wiza do usa 2012 #wiza do usa 2012 #wiza do usa cena #jak dostac wize do usa 2011 #Konkurs wizowy #jak zdobyć wizę do usa 2011

Authors
Tags , , , , , , , , ,
Related posts

najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Kasia
Gość
Kasia

Byłam ostatnio na spotkaniu z konsulem. Mialam wszystkie dokumenty, chodze do szkoły itd. Na koniec usłyszałam: "Nie dostanie pani wizy". dostałam tylko kartkę, że moge sie po roku znow starać o wize…
Dostanie wizy zalezy głownie od dobrego humoru konsula..niestety.

Top