Arkansas Wiadomości Branżowe

Mike Tyson w Krakowie. Wygraj zaproszenie na Facebooku.

Legendarny amerykański pięściarz Mike Tyson odwiedzi wkrótce Polskę na zaproszenie firmy FoodCare, właściciela marki BLACK. Mimo, że szczegółowy kalendarz pobytu sportowca w naszym kraju objęty jest tajemnicą, wiadomo, że

Legendarny amerykański pięściarz Mike Tyson odwiedzi wkrótce Polskę na zaproszenie firmy FoodCare, właściciela marki BLACK. Mimo, że szczegółowy kalendarz pobytu sportowca w naszym kraju objęty jest tajemnicą, wiadomo, że 28 kwietnia br. (sobota) pomiędzy godziną 19.00 a 20.00, spotka się ze swoimi fanami na Rynku Głównym w Krakowie. Już dziś na profilu marki BLACK na Facebooku można wygrać podwójne zaproszenie na to wydarzenie.

Nasz BLACK to dawka skoncentrowanej i nieuznającej kompromisów energii i siły. Nie zabraknie ich w trakcie spotkania ze sportowcem, który uosabia żelazną wolę walki, niezachwianą pewność zwycięstwa oraz jedyny w swoim rodzaju oryginalny styl i osobowość.” – powiedziała Paulina Włodarska, Dyrektor Marketingu firmy FoodCare. „W związku z przyjazdem Mike`a Tysona do Polski i Krakowa zapraszamy fanów marki BLACK do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest zaproszenie na ekskluzywne spotkanie z pięściarzem. Wystarczy wejść na profil marki na Facebooku, by już za kilka dni stanąć oko w oko z Bestią!” – dodała Paulina Włodarska.  

Zasady konkursu są proste: należy wejść na profil marki BLACK na portalu Facebook, polubić go oraz wymyślić hasło promujące energetyki BLACK. Hasło, na które fani oddadzą najwięcej głosów- wygra, a jego autor/-ka otrzyma zaproszenie na sobotnie spotkanie z Mikiem Tysonem.

Konkurs na Facebooku, którego organizatorem jest 365 PR, potrwa tylko do 27 kwietnia do godz. 23.59. Spotkanie fanów z Mikiem Tysonem odbędzie się 28 kwietnia w Krakowie na Rynku Głównym.  Wiecej na https://www.facebook.com/BlackEnergyDrink
 


źródło: 365 PR 

365 PR  to dynamicznie rozwijająca się multi-agencja z Krakowa, która specjalizuje się w strategiach obecności firm w Internecie. 365 PR zarządza rozwojem projektów e-commerce, opracowuje i wdraża modele obecności w nowych mediach. Firma proponuje nowoczesne narzędzia promocji marki oraz prowadzi dla swoich klientów zintegrowane kampanie promocyjne w Internecie i środowisku social media.

http://www.facebook.com/365pr
http://www.365pr.pl 

A to już wiesz?  Ergo Hestia wspiera żeglarzy przed Olimpiadą

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy